DOTHETEST

Film jest elementem londyńskiej kampanii na rzecz poprawy bezpieczeństwa rowerzystów:

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Wersja oryginalna na: www.dothetest.co.uk 

 

Masa w Sejmie

wjazd do SejmuW czwartek, 13 marca odbyło się pierwsze spotkanie Parlamentarnej Grupy ds. Rozwoju Komunikacji i Turystyki Rowerowej. W spotkaniu poza posłami uczestniczyli przedstawiciele organizacji rowerowych z całej Polski, w tym reprezentacja Warszawskiej Masy Krytycznej.
Więcej…
 

Premiera rikszy

Podczas lutowej Masy po raz pierwszy pokazaliśmy przygotowywaną od jakiegoś czasu rikszę, którą roboczo nazwaliśmy platformą rowerową. Sam pomysł budowy tego pojazdu powstał razem z pierwszymi vlepkami reklamującymi Masę i przedstawiającymi podobną konstrukcję. Realizacja stała się możliwa dopiero po wygranej w zeszłorocznym konkursie "Orlen, Bezpieczne Drogi".
Więcej…
 

Witaj na nowym portalu WMK

Rusza nowy, lepszy portal Warszawskiej Masy Krytycznej ;-) Na razie znalazły się tu głównie treści przepisane ze starej wersji naszej strony, ale już wkrótce stworzymy nowe działy, a aktualnosci będą pojawiały się znacznie częściej.
Jeśli znajdziesz jakieś błędy w działaniu portalu, lub chcesz tworzyć ukazujące się tu treści - skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na różne pomysły dotyczące tej strony.
 

Tymczasowy parking w Hadze

W jednym z bliźniaczych miast Warszawy - Hadze, przed dworcem kolejowym powstanie wkrótce (do września) wielopoziomowa, tymczasowa platforma parkingowa na ok. 2500 rowerów. Będzie to budowla w przeważającej częsci niestrzeżona, choć w projekcie dużo uwagi poświęcono widoczności i bezpieczeństwu społecznemu. Parking będzie tymczasowy, gdyż plac przed dworcem idzie do przebudowy. Maksymalnie po pięciu latach, praking dla rowerów znajdzie się pod ziemią.
www.fietsberaad.nl/index.cfm?section=nieuws...

 

Środa, Czwartek Rano

Pamiętacie ten film co był kręcony podczas pewnej deszczowej Masy? Miał roboczy tytuł "Dzień w którym pękło niebo", co doskonale pasowało do warunków w których był kręcony... Dziś jest jego premiera pod nowym tytułem "Środa, Czwartek Rano". Nie jest to film o rowerach, ale może warto się wybrać i odszukać się wśród rowerzystów? ;-)
www.srodaczwartekrano.pl
 


Strona 8 z 8

NASTĘPNA MASA ZA:

Lista informacyjna