Warszawska Masa Krytyczna - 28 grudnia 2007

Tym razem ze względu na brak osób do pomocy nie przewidzieliśmy zbyt dużo atrakcji podczas przejazdu - co też umożliwiło szybszy odjazd z miejsca zbiórki niż zwykle - do 179 osób ruszających spod Kopernika cały czas dołączali się kolejni uczestnicy ;-) Na kolejnych przejazdach chcielibyśmy mieć więcej atrakcji, dlatego Ty także możesz włączyć się w działalność Masy!
Więcej…
 

Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2007

Podczas listopadowej masy krótko podsumowaliśmy rok rządów nowej ekipy w ratuszu, a następnie ruszyliśmy na Pragę...
Więcej…
 

Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2007

566 osób wzięło udział w Masie, podczas której po raz pierwszy od wielu miesięcy nie padał deszcz ;-) Po raz kolejny w tym roku odwiedziliśmy Mokotów, jednak tym razem go odczarowaliśmy, bo po raz pierwszy mieliśmy suchą nawierzchnię.
Więcej…
 

Warszawska Masa Krytyczna - 28 września 2007

Po raz kolejny rozpoczęliśmy Masę od deszczu - tym razem wyjątkowo obfitego i z piorunami ;-) Nie przeszkodziło to 671 osobom, aby ruszyć spod pomnika Kopernika na ulice Warszawy. Wyjątkowo w tym miesiącu poczekaliśmy ze startem Masy do końca deszczu, aby mógł się rozpocząć koncert jednego z najwybitniejszych pianistów jazzowych - Marcina 'Masy' Maseckiego, który grał podczas przejazdu na elektronicznym pianinie wurlitzer.
Więcej…
 

Warszawska Masa Krytyczna - 31 sierpień 2007

Pomnik Kopernika po remoncie Krakowskiego Przedmieścia okazał się fajnym punktem startowym Masy. Gdyby tylko deszcz nie był tak zimny, to zakończenie wakacji można by uznać w 100% za udane ;-)
Więcej…
 

Warszawska Masa Krytyczna - 27 lipca 2007

Piękna pogoda zgromadziła na Pl. Zamkowym prawie 2000 rowerzystów. Ponieważ zbliża się koniec okresu lęgowego ptaków, chcieliśmy zwrócić uwagę na dolinę Rospudy, gdzie wkrótce mogą się rozpocząć prace budowlane przy rządowym wariancie obwodnicy Augustowa.
Więcej…
 


Strona 18 z 18

NASTĘPNA MASA ZA:

Lista informacyjna